Przejdź do treści

Oferta dla przedszkoli

Oferta dla przedszkoli

Zajęcia szachowe mają zarówno wymiar edukacyjny, jak i wychowawczy. Są wstępem do świata zasad i szacunku do drugiego człowieka. Szachy to świetne narzędzie do treningu koncentracji oraz wyciszenia młodego gracza. Uczą ponoszenia odpowiedzialności za swoje decyzje, planowania, ale też oswajania się małymi niepowodzeniami.

Jak wyglądają zajęcia ???
W każdej lekcji uczestniczy  stworzona i uzupełniana przez Przedszkolaki  książka szachowa. Zawiera ona plansze punktowe i informacje na temat wszystkich bierek.

Uczymy rymowanek oraz ciekawych bajek, poprzez które dzieci szybciej przyswajają zasady gry oraz  przyjemniej spędzają czas. Zajęcia szachowe to wyczekiwana przez dzieci rozrywka edukacyjna.

Jedna z używanych przez nas technik motywacji polega na zadawaniu pytań. Gdy istnieje jakaś wątpliwość dotycząca gry, dzieci w swoim gronie próbują znaleźć rozwiązanie ( pada pytanie- w pierwszej kolejności odpowiedzi udzielają dzieci) . Instruktor włącza się w rozwiązywanie problemu, jeśli inne dzieci również nie znały odpowiedzi .Na końcu lekcji dzieci odpowiadają na zagadki, by następnie odwrócić rolę i samemu stworzyć zagadkę, poprzez opis  zapamiętanych cech i właściwości  konkretnej figury szachowej.

Posiadamy 4- letnie doświadczenie w pracy z Przedszkolakami. Tworząc przyjazną atmosferę nauki jasno precyzujemy małe cele.

Zajęcia trwają ok.30- 45 minut a Grupa maksymalnie może liczyć 6-8 osób.
Minimalna liczba uczestników na zajęciach szachowych w przedszkolu to 3 osoby.
Koszt karnetu, 4 zajęć to 129 zł do 20 dnia miesiąca oraz 99 zł do 10 dnia miesiąca.

Zapisy do istniejącej grupy -> mail lub sms w którym należy podać imię, nazwisko, grupę dziecka oraz numer telefonu rodzica.

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu 505 857 652 lub poprzez edukubacja@gmail.com

 

 

 

UWAGA! 

Od pierwszego marca nastąpiła zmiana numeru konta wpłat:

Dane do przelewów:

89 1090 1014 0000 0001 4859 3795

Santander Bank Polska

DGK TEAM Sp. z o.o.

Aktualne dane znajdziesz w zakładce kontakt

This will close in 25 seconds